wtorek, 10 lutego 2015

Blog Roku 2014 - dzisiejsze refleksje i niepokoje

Kochani, wyniki głosowania w konkursie na Blog Roku są już znane, musiałam ochłonąć chwilę. Niebo Na Talerzu zajęło ostatecznie trzynaste miejsce, za co bardzo, bardzo dziękuję głosującym. Blogów było ponad 260, więc wynik jest świetny. Niebo było prawie do końca na dziesiątym miejscu i w ostatnich sekundach wskoczyły do pierwszej dziesiątki inne blogi z odleglejszych pozycji. Dookoła konkursu dużo szumu i wątpliwości, niektórzy blogerzy podobno wycofali swoje zgłoszenia po propozycjach zakupu głosów. W naszym otoczeniu za to pojawiły się alarmy o tym, że niektórzy otrzymali dziś smsy zwrotne z następującą informacją:  TVN: " Twój SMS wysłany na numer 7122 (1/1,23 zl z VAT) został dostarczony, ale nierozpoznany. Wysyłając go ponownie wpisz właściwą treść".  Czy ktoś ma podobne doświadczenie i może do mnie napisać? Niepokojące zjawisko, potrzebuje wyjaśnienia.  

Pozdrawiam jeszcze raz wszystkich serdecznie i jeszcze raz bardzo, bardzo dziękuję i ściskam wszystkich głosujących:) 
A teraz przy kieliszku pysznego ajerkoniaku ( tu jest przepis) i kawy latte (przepis tu), siądę sobie i odpocznę po tych emocjonujących bardzo zmaganiach. Całkowicie mi się należy:)  Mówię Wam - Niebo Na Talerzu:)

12 komentarzy :

 1. Gratuluję!!! blog jest świetny i zasługuje na uznanie:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulację! To bardzo, bardzo wysoki wynik! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dla mnie zawsze jesteś numer 1 <3

  OdpowiedzUsuń
 4. To bardzo dobry wynik! Trzeba się cieszyć, ale i pamiętać, że liczy się rozwój i wspinanie po szczeblach sukcesu :) To miłego chilloutu :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje;-) Pani blog jest wspaniały!!!
  Uściski;-)))

  OdpowiedzUsuń
 6. Wielkie gratulacje i serdeczne dziękuję, za kuchenne inspiracje,świetne przepisy i pieszczotę dla oczu -pozdrawiam serdecznie,Danka:}

  OdpowiedzUsuń

Bardzo lubimy czytać Wasze komentarze!


Drukuj

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
/* */