piątek, 13 lutego 2015

Przepisy na Walentynki

Przez jakiś czas odkładałam niektóre przepisy do zakładki "Walentynki". Większość tych słodszych, nie wiedzieć czemu :) Walentynki należy świętować rok cały, adoracji, starań i nadmiaru uczuć nigdy nie za wiele przecież. Gdyby ktoś postanowił własnoręcznie wykonać coś, czym można trafić do serca przez żołądek, inspirację jakowąś powinien tu złapać. Zatem link do przeglądania propozycji zostawiam pod rozwagę, po kliknięciu rozwinie się lista. Gdyby wybrany szczęśliwiec gustował bardziej konkretnie i wytrawnie, polecam zakładkę z mięsa,  przystawki i przekąski lub sałatki. Do wyboru:)

Zwolennicy słodszych środków wyrażania uczuć mogą zajrzeć tu: 
Przepisy na Walentynki .
 
Wejdź tu,  po  przepisy na Walentynki

Mówię Wam - niebo na talerzu:)

5 komentarzy :

 1. U mnie będzie kino i kolacja na mieście - więc nie nastoję się przy garach, (chociaż to lubię - szczególnie razem), rano oczywiście pyszne śniadanie i wspólna siłownia jak zawsze we wtorki i soboty, wtedy się dopasowujemy z czasem. Dzień jak każdy inny, mały akcent z kinem, chociaż i tak bardziej związany z tym, że akurat jest premiera filmu, pyszną kolacją też nie pogardzę. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pyszne pomysły!
  Celebruję walentynkowy czas na co dzień.
  Przynajmniej się staramy.
  A jutro spędzimy oczywiście na mieście na kolacji w super miejscu.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki za walentynkowe inspiraccje na słodkości. Wiadomo, czternasty już za nami ale to nie powód, by odmawiać sobie takich dobrych słodkości ;) Pewnie w następny piątek uda mi się coś upichcić, może właśnie wybiorę jakąś z tych propozycji. Pewnie będą to ciasteczka z posypką z cukru, albo z lukrem.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale słodkie! Bardzo mi się podoba

  OdpowiedzUsuń

Bardzo lubimy czytać Wasze komentarze!


Drukuj

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
/* */