sobota, 10 października 2015

Konkurs! Konkurs! Ugotuj obiad i wygraj zestaw garnków Tefal !


Garnki Tefal  Duetto przetestowane, stoją w moich szafkach gotowe do użytku, przeznaczone do zadań zwykłych i specjalnych. Opisałam je  tutaj - zobacz przepis na kurczaka
      Teraz  podobny, składający się z pięciu sztuk garnków z pokrywkami komplet Tefal Intuition poślę  w dobre ręce. A komu? A tej lub temu, kto  umie w czasie nie dłuższym niż 40 minut ugotować  dobry, jednodaniowy obiad na przynajmniej dwie osoby.  Najlepiej  z wykorzystaniem  jesiennej obfitości warzyw. Z mięsem lub bez -wedle życzenia. Należy zatem ugotować obiad,  zrobić mu możliwie najładniejsze zdjęcie, dodać przepis, podać imię, nazwisko, adres do wysyłki nagrody  i wysłać mailem na adres beata.krolikiewicz@wp.pl. I to wszystko najpóźniej do północy 18 października 2015 roku. Najciekawszą recepturę i zdjęcie opublikuję, a garnki wyślę we wskazane miejsce. Jedna osoba może zaproponować maksymalnie dwie potrawy.
Zatem do gotowania i zdjęć robienia! Garnki Tefal Intuition czekają na zwycięzcę! 
Przysłanie zdjęć wraz z przepisem drogą mailową oznacza zgodę na jego nieodpłatne opublikowanie na Niebie Na Talerzu wraz z imieniem i nazwiskiem autora. Wyniki - 20.10 2015 r. Proszę zatem do garów! :)

P.S. Wygrał......taaaadammmm! Przepis na tort z kaszy z cukinią autorstwa Pauliny Żoch ze Stargardu Szczecińskiego! Serdecznie gratuluję, ściskam i komplet garnków Tefal Intuition wysyłam. Przepis wraz ze zdjęciem postaram się opublikować w następnym tygodniu.    

6 komentarzy :

  1. Super! Czy można wysłać więcej niż jeden przepis?

    OdpowiedzUsuń
  2. jaki przepis wygrał? będzie on podany?

    OdpowiedzUsuń
  3. Tak, w ostatnim poście na blogu podałam wyniki. Przepis podam niebawem, pozdrawiam:)

    OdpowiedzUsuń

Bardzo lubimy czytać Wasze komentarze!


Drukuj

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
/* */